9 marca klub Piwnica zaprasza wszystkie panie na wyjątkową imprezę - na scenie wystąpi profesjonalna grupa tancerzy erotycznych "So sexy"! Tylko u nas do zdobycia dwa podwójne zaproszenia.

sosexy slubice

Początek imprezy o godz. 21:00. Bilety w cenie 15 PLN do nabycia przed wejściem do lokalu. Możliwe wcześniejsze rezerwacje - 95 758 0312. Zapraszamy!

piwnica sobotaq feel

Jeśli chcesz zdobyć zaproszenie na imprezę, wystarczy, że wyślesz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. emaila ze zgłoszeniem, w którym podasz swoję imię i nazwisko, login z portalu, nr telefonu. Wygrywają dwa pierwsze zgłoszenia wg kolejności nadsyłania, wyniki podamy na koniec dzisiejszego dnia.

[artykuł reklamowy}