Już 21 lutego w Słubicach odbędzie się ogólnopolski turniej tańca breakdance Light Style Crew Breaking Battle Słubice. Kto pojawi się na imprezie i dlaczego warto się tam wybrać?
Za przygotowaniami do wydarzenia stoi Tomasz Kwartnik, człowiek-legenda w lokalnej kulturze hip-hop, który od wielu lat zaszczepia dzieciom i młodzieży pasję do tańca breakdance, prowadząc własną szkołę Light Style Crew Studio Tańca.
W sobotę na scenie zobaczymy występy nie tylko jego podopiecznych, ale wielu uznanych zawodników i zawodniczek z całej Polski. Stawka są nie tylko puchary i medale, ale nagrody finansowe o łącznej puli 5 tys. zł. Zapowiada się ciekawa rywalizacja!
Impreza jest otwarta dla publiczności, więc jako patron medialny serdecznie zapraszamy. Wstęp jest płatny, ale warto przyjść i zobaczyć w akcji najlepszych tancerzy i tancerki ze Słubic oraz całego regionu.
Ramowy program imprezy
- 12:30 Otwarcie imprezy
BLOK 1
- 12:45-14:30
- do lat 6 (Bboys i Bgirls razem)
- do lat 7 (Bgirls)
- do lat 7 (Bboys)
- do lat 9 (Bgirls)
- do lat 9 (Bboys)
- do lat 11 (Bgirls)
- do lat 11 (Bboys)
- 14:30 Przerwa
BLOK 2
- 14:45-16:30
- do lat 13 (Bgirls)
- do lat 13 (Bboys)
- do lat 15 (Bgirls)
- do lat 15 (Bboys)
- 16:30 Przerwa
BLOK 3
- 17:00-17:45 wiek 16+ oraz dorośli (Bgirls)
- 17:45-18:30 wiek 16+ oraz dorośli (Bboys)
Przewidywane zakończenie (zależne od ilości uczestników) 19:00-21:00
W każdej kategorii rywalizacja będzie odbywać się wg następującego podziału: eliminacje, TOP8, półfinały, finały, bitwa 3 miejsce. Dekoracja i wręczenie nagród będzie odbywać się od razu po zakończeniu rywalizacji w danej kategorii.
