Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
wakacyjny smok

W Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury odbędą się bezpłatne warsztaty twórcze pod hasłem „Wakacyjny SMOK”. Potrwają od 15 do 17 lipca. Pierwszym tematem zajęć jest szkicownik z podróży. Obowiązują zapisy.

Na warsztatach będziemy konstruowali własne szkicowniki. Będziemy korzystali z różnych materiałów plastycznych, ale skupimy się głównie na technice akwareli. Będziemy poznawać, ćwiczyć, obserwować i praktykować szybkie szkice i malowanie w plenerze – podaje Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.

Termin

15-17 lipca 2024 r., godz. 10.00-14.00.

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 8-14 lat.

Zapisy

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wiadomości należy podać: imię i nazwisko dziecka, jego wiek, numer telefonu oraz adres e-mail. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.

Zgłoszenie jest ważne tylko po potwierdzeniu przez organizatora.

Cel zajęć

Uczestnicy warsztatów będą mogli rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność, twórczą ekspresję i umiejętność obserwacji. Będą mieli okazję do szkicowania i malowania w plenerze, a także do wyrażania siebie i swoich emocji za pomocą sztuki. Poznają techniki akwareli i techniki mieszane. Będą mogli rozwijać też naukę współpracy i porozumienia w grupie.

Wakacyjny SMOK realizowany jest z dofinansowania Gminy Słubice.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.