Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dzień Dziecka po raz kolejny odbędzie się na boisku bocznym SOSiR

Wczoraj pisaliśmy o imprezach z okazji Dnia Dziecka, organizowanych 1 czerwca na terenie gminy Słubice. Dzisiaj znamy już dokładny plan minutowy wszystkich wydarzeń.

Głównym wydarzeniem będzie festyn na jednym z boisk bocznych Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Stanie tam scena, na której będą odbywać się rozmaite występy artystyczne, powstaną też specjalne strefy: chillout i gastronomiczna. Będą też dmuchańce, konkursy, animacje i spektakl teatralny. Więcej informacji TUTAJ.

Nie zabraknie też święta kolorów Holi, które co roku cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród najmłodszych. Na gości będą czekać food trucki oraz kolorowa wata cukrowa. Nie zabraknie oprawy muzycznej w wykonaniu DJ’ów.

W tym samym czasie odbędzie się piknik rodzinny w Drzecinie. Tu również będą zabawy, konkursy i atrakcje dla dzieci, a także gastronomia. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

Tego samego dnia rano zaplanowano sportową imprezę z okazji Dnia Dziecka - Festiwal Piłkarski „Sport bez granic”. Rywalizacja odbędzie się na obiektach SOSiR. O tym wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

Dzień Dziecka - program minutowy

  • 10:00 Rozpoczęcie Festiwalu Piłkarskiego „Sport bez granic”
  • 13:00-19:00 Festyn na boisku bocznym SOSiR
  • 14:00-17:00 Holi – święto kolorów
  • 14:20 Teatr Pana O!
  • 15:00-19:00 Piknik rodzinny w Drzecinie
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.