Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury wraz z Eleną Pankiv Atelier oraz Joanną Starczewską ze Studia Akceptacji zapraszają na projekt pod hasłem „Czas kobiet”. W ramach wydarzenia zaplanowano koncert zespołu Bibobit, spotkanie motywacyjne dla kobiet oraz metamorfozę na żywo.

Głównym tematem spotkania będzie wewnętrzna i zewnętrzna przemiana. - To projekt, jakiego jeszcze w Słubicach nie było. Jego celem jest uświadomienie kobietom jaką mają moc, ile wartości noszą w sobie – podają organizatorzy.

Jedną z inicjatorek jest Elena Pankiv, która prowadzi w Słubicach salon odzieżowy. - Poruszymy wiele kwestii ważnych w samopoczuciu kobiety – zapowiada. - Z mojej strony chcę pokazać coś poprzez kreacje. Chodzi o postrzeganie samej siebie i zrozumienie tego, jak dopasowanie odzieży wpływa na nasze samopoczucie – dodaje.

Na oczach widzów odbędzie się metamorfoza jednej z kobiet. - Wybierzemy z publiczności jedną panią, którą zaprosimy za kulisy, a zespół specjalistek zadba o nią – tłumaczy E. Pankiv.  Za fryzurę będzie odpowiedzialna Anna Wawrzyniak, Kristina Kubik wykona makijaż, Elena Pankiv dobierze kreację, a Joanna Starczewska zadba o wewnętrzną przemianę.

Ta ostatnia poprowadzi też spotkanie motywacyjne dla wszystkich uczestniczek. - Poprzez wprowadzenie kobiet w medytację, chcę im przypomnieć, że one doskonale znają ten stan wyciszenia, wewnętrznego spokoju, harmonii, radości i równowagi - zapowiada J. Starczewska.

Wisienką na torcie będzie koncert zespołu Bibobit, który zaprezentuje nowe interpretacje kultowych piosenek Agnieszki Osieckiej. Muzyka zespołu to mieszkanka jazzu, funku i elektroniki. Artyści gościli już w Słubicach, choćby przy okazji festiwalu transVOCALE.

- Na wydarzenie zapraszamy nie tylko panie! Panowie są jak najbardziej mile widziani. Ten wieczór pomoże wam zrozumieć kobiety obecne w waszym życiu - zachęca SMOK.

„Czas kobiet” odbędzie się 16 marca o godzinie 19:00 w auli Collegium Polonicum w Słubicach. Bilety w cenie 50 zł dostępne w kasie SMOK oraz na stronie bilety24.pl. Kasa SMOK czynna jest w poniedziałki i piątki w godz. 12:00-19:00.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.