Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
bal cybinka

Członkowie Klubu Senior + z Cybinki bawili się na balu karnawałowym z akcentami nawiązującymi do walentynek. Były czerwone sukienki i dekoracje, wspólne rozmowy i tańce. W imprezie, która odbyła się 6 lutego 2024 roku w Cybince, wziął udział m.in. burmistrz Marek Kołodziejczyk. Zobaczcie, jak było.

Elegancko zastawione stoły, kreacje karnawałowe, muzyka do tańca, toast lampką szampana i obecność zaproszonych gości sprawiły, że bal, w którym wzięli udział seniorzy z Klubu Senior + w Cybince, był dla nich wyjątkowym wydarzeniem. Imprezę oficjalnie otworzyła kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Cybince Renata Kubiak.

Wydarzenie wprowadziło wiele radości i uśmiechu w życie uczestników. Były tańce, zabawy i rozmowy przy stołach. Ciepły posiłek i słodki poczęstunek z pewnością sprawiły, że uczestnicy mogli delektować się smacznym jedzeniem i poczuć się wyjątkowo – relacjonuje Gmina Cybinka.

W balu, oprócz burmistrza Cybinki Marka Kołodziejczyka, wzięli udział m.in. sekretarz Gminy Cybinka Sebastian Łukaszewicz, przewodnicząca rady miejskiej Anna Śliwińska, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Cybince Ewelina Skórska, a także pracownicy OPS-u, MGOK-u i Klubu Senior +.

Zdjęcia z wydarzenia udostępniła Gmina Cybinka.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.