Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
who's black

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury oraz klub Prowincja zapraszają na koncert zespołu Who's Black z okazji Dnia Kobiet. Na panie będzie czekała lampka prosecco i muzyka w rytmie funk'n'roll. Wstęp bezpłatny!

Koncert zespołu Who's Black odbędzie się 8 marca 2024 roku o godz. 20.00 w sali kameralnej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury (przy Prowincji).

O zespole

Who's Black to siedmioosobowy zespół z Turyngii (Niemcy) grający znane utwory w funkowych aranżacjach. W 2022 roku świętowali jubileusz 30-lecia scenicznego. Jak mawiają: grają przy każdej okazji, niezależnie od tego, czy jest to potańcówka, spotkanie przy herbacie, czy festiwal. Ich motto to: ready, set, in your face.

- Funk'n'roll połączony z dodatkową porcją radości z grania to znak rozpoznawczy naszego małego siedmioosobowego zespołu (…). Szeroka paleta dobrze znanych hitów w nowej, funkowej odsłonie tanecznej i rzadko słyszanych soulowych perełek zapewnia dobrą różnorodność, wibracje i muzyczną rozrywkę. Naprawdę nie możemy doczekać się pięknego dnia nad Odrą i naszych polskich sąsiadów, przygotujcie buty do tańca, to będzie nic innego jak niezapomniana impreza! – zapowiadają muzycy.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.