Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
pro arte plastyczny

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Lubuskim Konkursie Plastycznym PRO ARTE 2024. Tegorocznym tematem prac są barwy olimpijskie.

Lubuski Konkurs Plastyczny PRO ARTE 2024 tym razem nawiązuje do ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2024 Rokiem Polskich Olimpijczyków. Temat prac na etapie powiatowym, wspólny dla dzieci i młodzieży wszystkich kategorii wiekowych, brzmi: „Barwy olimpijskie. Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”.

W zadaniu konkursowym czytamy: „Przedstaw w swojej pracy codzienne zmagania, pokonywanie przeszkód i przeciwności, nawiązując do trudu, jaki muszą włożyć olimpijczycy. Weź pod uwagę także kolory na olimpijskiej fladze”.

Wytyczne prac konkursowych

Praca zgłoszona do Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE 2024 powinna być wykonana samodzielnie przez uczestnika. Nie może być prezentowana w innych konkursach. Powinna mieć format A4, A3 lub A2 i być zgodna z tematem.

Pracę należy podpisać na odwrocie imieniem i nazwiskiem jej autora i podać następujące dane: rok urodzenia uczestnika konkursu, jego kategorię wiekową, nazwę placówki delegującej oraz imię i nazwisko opiekuna.

Termin zgłoszeń

Termin zgłoszeń i przynoszenia prac mija 29 lutego 2024 roku. Prace należy dostarczyć do sekretariatu Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury razem z podpisaną zgodą RODO. Można ją dostarczyć także elektronicznie do organizatora przeglądu powiatowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgoda RODO dostępna jest TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Kategorie wiekowe (rocznikowo)

I kategoria: 7-9 lat

II kategoria: 10-12 lat

III kategoria: 13-15 lat

IV kategoria: 16-19 lat

Szczegóły znajdują się w regulaminie Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE 2024 dostępnym TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.