Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
ferie galeria okno

W drugim tygodniu ferii zimowych Galeria OKNO zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty artystyczno-techniczne z wykorzystaniem tradycyjnych technik introligatorskich. Zajęcia będą bezpłatne.

Warsztaty poprowadzą Anna Panek-Kusz i Katarzyna Żak. Pomogą dzieciom w tworzeniu autorskich szkicowników i wprowadzą je w świat introligatorski.

Co roku staramy się przygotować ofertę ukierunkowaną na dobrą zabawę, ale również rozwój talentów plastycznych i zdobycie konkretnej wiedzy. Tym razem zapraszamy do świata technik introligatorskich i zdobniczych. Przez kolejne dni uczestnicy zapoznają się z technikami introligatorskimi, samodzielnie wykonają szkicownik w formie szytej książki, według tradycyjnych technik, nadadzą mu indywidualny charakter, ozdabiając go i robiąc pierwsze artystyczne realizacje w jego wnętrzu – podaje Galeria OKNO.

Na warsztaty będą mogły uczęszczać dzieci w wieku od 10 lat. Zajęcia będą odbywały się od 20 do 23 lutego w godz. 11.00-13.00.

Obowiązują zapisy. Zgłoszenie zawierające imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub podać je telefonicznie: 604 588 465.

Udział w zajęciach każdego dziecka musi być potwierdzony przez organizatorów zajęć. Na miejscu będą zapewnione wszystkie potrzebne materiały.

Warsztaty są bezpłatne, finansowane z budżetu Gminy Słubice.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.