Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
koncert noworoczny

Swój koncert noworoczny miała także Cybinka. Na wydarzeniu przygotowanym przez Społeczne Ognisko Muzyczne w Cybince można było usłyszeć największe przeboje legendarnej grupy Queen.

To była już XXI edycja cyklu Koncertów Noworocznych w Cybince. Zainteresowanie było tak duże, że łącznie przygotowano aż trzy odsłony koncerty, które odbyły się 20 i 21 stycznia w sali Miejskiego Gminnego Ośrodka Kultury - Sala była wypełniona po brzegi, a bilety wyprzedały się w przedsprzedaży – opowiadają z dumą organizatorzy.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie i absolwenci Społecznego Ogniska Muzycznego w Cybince oraz gość specjalny - QUEENtet PROJECT. Nad grupą artystów czuwali dyrektor ogniska Zbyszko Jatczak i jego zastępczyni Magdalena Krysiak.

Oboje otrzymali z rąk sekretarza Gminy Cybinka, Sebastiana Łukaszewicza, bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny od burmistrza Marka Kołodziejczyka, który był również patronem honorowym przedsięwzięcia.

- Koncert był piękny, wyjątkowy, z jeszcze większym rozmachem niż zawsze! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu artystycznego koncertu. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji wydarzenia – napisała Gmina Cybinka na swojej stronie.

Sam koncert to jednak nie wszystko. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna wystawa kolekcjonerska, na której przybyli goście mogli obejrzeć przedmioty poświęcone zespołowi Queen.

Jak było? Zobaczcie sami. Poniżej zdjęcia z koncertu udostępnione przez gminę.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.