Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dzień Babci i Dziadka w Słubicach

Jak co roku Dzień Babci i Dziadka to niezmiennie okazja do podziękowania naszym seniorom za ich opiekę, miłość i oddanie. Pamiętały o tym przedszkolaki z Jarzębinki, które wystąpiły podczas uroczystości przygotowanej przez słubicki oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Impreza odbyła się 20 stycznia w gościnnych progach klubu Witkacy. Jej organizacji podjęli się przedstawiciele słubickiego związku – Leopold Owsiak i Kazimiera Chrzanowska.

Występy maluchów oglądali nie tylko sami zainteresowani, ale również zaproszeni samorządowcy, na czele z burmistrzem Słubic Mariuszem Olejniczakiem i starostą słubickim Leszkiem Bajonem, którzy złożyli seniorom życzenia i przekazali słodkie upominki.

Artystyczne występy w wykonaniu dzieci to był oczywiście tylko wstęp do dalszej części uroczystości. Przy muzyce i dobrym jedzeniu seniorzy bawili się do późnych godzin nocnych, bo – jak powiedział sam starosta – „naszym babciom i dziadkom taka chwila wytchnienia należy się jak mało komu”.

Poniżej zdjęcia z imprezy udostępnione przez Starostwo Powiatowe w Słubicach.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.