Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Puszka WOŚP 20224

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 28 stycznia. Jednym ze sposobów na wzięcie w nim udziału jest postawienie w swoim miejscu pracy Firmowej Puszki Stacjonarnej i zachęcanie klientów do wspólnego pomagania. Wyjaśniamy, co trzeba zrobić, żeby ją otrzymać.

- Firmowa Puszka Stacjonarna to tekturowa puszka kwestarska, taka sama, kolorowa i wyjątkowa, jak te wolontariuszy, która przypisana jest do konkretnego opiekuna (osoby odpowiadającej za zbiórkę prowadzoną do Firmowej Puszki Stacjonarnej) i lokalu – np. sklepu, zakładu fryzjerskiego, biblioteki czy barbera – tłumaczą wolontariusze WOŚP-u.

Można ją otrzymać na dwa sposoby:

  • poprzez rejestrację opiekuna na stronie www.iwolontariusz.wosp.org.pl (należy założyć konto na platformie i postępować dalej poprzez ścieżkę "Chcę zarejestrować firmę");
  • przez wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego Firmowej Puszki Stacjonarnej otrzymanego od naszego sztabu (numer słubickiego sztabu to #6346).

Przypominamy, że wciąż trwa rejestracja wolontariuszy. Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie chętne osoby do zgłaszania się do jego sztabu. O tym, jak zostać wolontariuszem, pisaliśmy TUTAJ.

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. O tym, co będzie działo się w Słubicach, będziemy jeszcze informować.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.