Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Spektakl komediowy "La Bombe" w Słubicach

Kolejny spektakl komediowy w Słubicach. Tym razem na scenie Collegium Polonicum zobaczymy komedię małżeńską „La Bombe” w reżyserii Sambora Czarnoty. Do naszego miasta przyjedzie plejada znanych aktorów.

O spektaklu

La Bombe to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu… zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe!

Caroline (Anna Czartoryska-Niemczycka/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

Alban (Wojciech Błach/ Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, właśnie porzucony przez żonę, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

Stéphane (Radosław Pazura/ Sambor Czarnota) sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

Sam (Karolina Sawka/ Maria Wieczorek) opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, Stéphane i alban się gotują, a Caroline się przegrzewa… Krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

Twórcy

  • Reżyseria: Sambor Czarnota
  • Producent: IDEA ART Hubert Ziętala
  • Autor: Carole Greep
  • Tłumaczenie: Beata Geppert
  • Scenografia: Witold Stefaniak
  • Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Termin i miejsce

Spektakl odbędzie się 3 grudnia o godz. 16:00 w Collegium Polonicum w Słubicach.

Bilety

Bilety są do nabycia na stronie internetowej:
https://ideaart.com.pl/?kup-bilet=la-bombe-slubice-03-grudnia-2023r

la_bombe_plakat.jpg

Zdjęcia ze spektaklu

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.