Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Vavamuffin zagra w Prowincji!

Klub Prowincja zaprasza na kolejne muzyczne wydarzenie, tym razem w klimatach reggae. 2 grudnia do Słubic przyjedzie zespół Vavamuffin z legendarnym wokalistą Pablopavo. Sprzedaż biletów już ruszyła.

O zespole

Vavamuffin powstało w lutym 2003-go roku na warszawskich Siekierkach. Nazwa zespołu to połączenie dwóch słów: jamajskiego „raggamuffin”, które oznacza charakterystyczny styl śpiewania i nawijania oraz nawiązującego do nazwy miasta, z którego wywodzi się grupa, skrótu „Vava”. W skład zespołu weszli zarówno debiutanci, jak i utytułowani już zawodnicy polskiej sceny reggae.

Vavamuffin ma na swoim koncie kilkaset koncertów, od małych salek klubowych po występy przed ponad stutysięczną publicznością na Przystanku Woodstock. Koncertuje w kraju i za granicą (USA, Etiopia, Włochy, Niemcy, Finlandia, Chorwacja, Słowenia, Węgry, Czechy, Słowacja, Irlandia, Wielka Brytania). I to właśnie koncerty są żywiołem tego zespołu.

Termin i miejsce

Koncert odbędzie się 2 grudnia w klubie Prowincja w Słubicach. Początek o godz. 20:00.

Bilety

Bilety w cenie 59 zł (I tura) lub 69 zł (II tura) są do kupienia w klubie i na stronie https://goout.net/pl/vavamuffin/szwvarw/

Rezerwacja biletów

Należy pisać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms na nr telefonu 603 952 430

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.