Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Warsztaty mikołajkowe w Galerii Okno 2023

Jak co roku Galeria Okno zaprasza wszystkich mieszkańców Słubic - indywidualnie i całymi rodzinami - do wzięcia udziału w warsztatach mikołajkowych. Można już się zapisywać.

Opis warsztatów

Cieszymy się, że możemy ogłosić nadchodzące warsztaty! Już szykujemy prawdziwe pracownie Mikołaja, gdzie będzie można samodzielnie przygotować świąteczne prezenty i dekoracje. Warsztaty poprowadzą dobre elfy dzieląc się swoją wiedzą i umiejętnościami. Będzie świątecznie, kreatywnie i wyjątkowo. To doskonała okazja, by spędzić czas w towarzystwie innych, rozwijając swoje umiejętności, tworząc wyjątkowe ozdoby i prezenty. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 6 lat, młodzieży, całych rodzin czy np. dziadków z wnukami. Można się również wybrać ze znajomymi. Całość warsztatów zostanie zakończona wystawą po której każdy zabierze swoje „cuda” do domu. Można uczestniczyć w wybranym warsztacie lub skorzystać ze wszystkich propozycji. Zapewniamy wszystkie materiały.

Program

  • 04.12 Koronkowe bombki
  • 05.12 Świąteczny haft pętelkowy
  • 06.12 Kartki, karteczki tradycyjne i z efektem 3D
  • 07.12 Szkatułki malowane, ozdabiane
  • 08.12 Uroczyste podsumowanie z wystawą

Termin i miejsce

Warsztaty zaplanowano w dniach 4-8 grudnia. Początek codziennie o godz. 16.00 w pracowni mikołajkowej Galerii Okno, mieszczącej się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Koszt

Koszt jednego warsztatu to 40 zł, rodzic z dzieckiem 60 zł. W cenie są wszystkie materiały oraz przekąska z napojem.

Zapisy

Anna Panek-Kusz - tel. 604 588 465 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc ograniczona, każde zgłoszenie musi zostać potwierdzone przez organizatorów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.