Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Koncert zespołu Raz Dwa Trzy w Słubicach

„Człowiek czasami serce otworzy", czyli piosenki Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu zespołu Raz Dwa Trzy w Słubicach. Można już zamawiać bilety na koncert!

Opis wydarzenia

Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bossa novy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen.

Termin i miejsce

Koncert odbędzie się 26 listopada o godz. 19:00 w auli Collegium Polonicum.

Bilety

Bilety na to wydarzenie można nabyć w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 15:30 oraz przez stronę www.eventim.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.