Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ania Karwan

Znamy artystów, którzy przyjadą do Słubic i Frankfurtu na festiwal transVOCALE 2023. Nad Odrą zaśpiewają m.in. Aga Zaryan, Ania Karwan oraz duet Jakub Karaś i Piotr Rogucki.

Festiwal transVOCALE to jedna z największych i najważniejszych, wspólnych imprez kulturalnych Słubic i Frankfurtu. Koncertowa uczta po obu stronach Odry odbędzie się w tym roku w dniach 16-18 listopada.

Tradycyjnie już formuła polega na organizacji każdego dnia kilku koncertów, które są tak zaplanowane, aby można było uczestniczyć w nich jeden po drugim. - Można spodziewać się urzekających głosów i porywających rytmów, zaskakującej i eksperymentalnej muzyki, krótko mówiąc: tego, co najlepsze w muzyce świata, folku, chanson, rocku i popie – zapowiadają organizatorzy.

Zaproszeni artyści wystąpią m.in. w Forum Kleista, Collegium Polonicum, Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, Teatrze Śmiechu, Barze Havana oraz Sali Koncertowej im. Carla Philippa Emanuela Bacha.

Koncerty

Koncert inauguracyjny odbędzie się 16 listopada o godz. 18:30 w Collegium Polonicum, a jego gwiazdą będzie zespół Die Seilschaft. Tego samego dnia o godz. 21:00 wystąpi znana polska wokalistka jazzowa Aga Zaryan.

20 listopada, również w Collegium Polonicum, zaśpiewa Ania Karwan (godz. 21:30), a dzień później, na dużej scenie Forum Kleista pojawi się duet Jakub Karaś i Piotr Rogucki (godz. 20:00). To oczywiście tylko wybrane koncerty, bo łącznie zaplanowano ich aż 17.

Program

Szczegółowy program można znaleźć na stronie www.transvocale.eu/program.

Bilety

Bilety są do nabycia w kasie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Karnet na cały festiwal kosztuje 240 zł, a bilety dzienne 120 zł.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.