Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
beata liley

Galeria Okno zaprasza na wystawę malarstwa Beaty Liley pt. „Słońce w kapeluszu”. Wernisaż zaplanowano 14 września o godz. 17.00 w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

O wystawie

Obrazy artystki koją duszę, wyzwalają dobra energię, są zrodzone z pasji do podejmowania wyzwań, spełniania się i radości dzielenia się z innymi kolorami, motywami, wizjami, tym co jej w duszy gra, Na wystawie zobaczymy kilkanaście obrazów w technice akrylu.

O autorce

Beata Liley to kreatywna osoba o duszy artystycznej. Pochodzi z Bydgoszczy, gdzie ukończyła Liceum Muzyczne. Dalsza edukacja i życie zawodowe związane było ściśle z rytmiką i tańcem, ale przede wszystkim z chóralistyką. Ukończyła Akademię Muzyczną w Poznaniu oraz Podyplomowe Studia Emisji Głosu i Chórmistrzostwa. Przez wiele lat uczyła sztuki muzycznej dzieci od pierwszego roku życia poprzez wszystkie stopnie szkolnictwa, również nauczycieli, rozwijając w nich talent i radość z muzykowania. Po zakończeniu aktywnej pracy zawodowej, Beata odkryła nową pasję - malarstwo akrylowe. Maluje piękne obrazy, które odzwierciedlają jej radość z życia i podziw dla natury. Jej mottem życiowym jest: Wszystko, co robię - robię z radością i pasją.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.