Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Mamy świetną wiadomość dla fanów dobrego humoru. Do Słubic przyjedzie znana i lubiana w całej Polsce "Mama na obrotach" - największe odkrycie polskiego internetu i sceny stand-up w ostatnim czasie.

Występ odbędzie się 12 czerwca o godz. 19:00  w klubie Prowincja. Artystka zaprezentuje na scenie program pt. "Mój pierwszy raz".

Bilety w cenie 98 PLN są do kupienia wyłącznie na stronach: www.kupbilecik.pl oraz www.ebilet.pl.

"Mój pierwszy raz"

To debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów! - Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! - mówi twórczyni własnego stand upu. Program w całości stworzony i spisany jest przez Mamę Na Obrotach. W dopracowaniu go pomagają najbardziej cenione postacie ze scen teatralno-komediowych.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.