Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Marcel Sztachelski wystąpi w The Voice Kids

Mamy kolejnego reprezentanta w programie The Voice Kids! Swoich sił w popularnym talent show spróbuje Marcel Sztachelski ze Słubic. 1 kwietnia będziemy mogli obejrzeć jego występ.

Dostanie się do słynnego programu to dla młodego wokalisty jak dotychczas największe osiągnięcie w przygodzie z muzyką. - Śpiewanie to moja największa pasja, która od dawna towarzyszy mi w życiu codziennym, choć na poważniej zająłem się tym tak 2-3 lata temu – mówi w rozmowie z naszą redakcją.

O rozwój jego talentu dba Edyta Kręgiel, ta sama trenerka, która pracowała z Sarą James, zwyciężczynią jednej z poprzednich edycji The Voice Kids. O tym, że Marcel dostał się do programu dowiedziała się już… po fakcie. – To była spontaniczna decyzja, zobaczyliśmy reklamę i postanowiliśmy  wysłać zgłoszenia. Byliśmy mega zaskoczeni, że się udało nam za pierwszym razem – opowiada mama Marcela, Anita.

To tym większe zaskoczenie, że wcześniej Marcel nie brał udział w żadnych większych konkursach. - W zeszłym roku wystartował na konkursie anglojęzycznym w Cybince i w wokalnym Pro Arte w Słubickim Miejski Ośrodku Kultury – dodaje pani Anita.

Jakie nadzieję wiąże cała rodzina z występem Marcela w tak dużym programie? - Traktujemy to przede wszystkim jako dobrą zabawę. To przygoda, którą z pewnością zapamiętamy na całe życie – podkreśla nasza rozmówczyni.

Nagranie z udziałem Marcela, czyli tzw. przesłuchanie w ciemno, już się odbyło. Będzie je można zobaczyć na antenie TVP 1 kwietnia podczas emisji dwóch odcinków programu The Voice Kids. Młody wokalista przyznaje, że miał tremę przed występem. – Stres działa jednak na mnie motywująco. Miałem lekkie trudności, ale dałem sobie radę – mówi.

Niezależnie od wyniku programu Marcel podkreśla, że ze śpiewem wiąże swoją przyszłość. – Jeśli nie uda mi się zrealizować na scenie, w przyszłości chciałbym zostać trenerem wokalnym i uczyć innych śpiewu – opowiada.

A co lubi robić, gdy nie śpiewa? Ma swój sposób na relaks i odskocznię od codzienności. – Moją drugą pasją jest gotowanie i pieczenie, ogólnie wszystko co wiązane z przyrządzaniem jedzenia. Interesuję się też ogrodnictwem – dodaje.

Oprócz Marcela Sztachelskiego w tegorocznej, szóstej edycji The Voice Kids bierze udział Kaja Kuperszmit z gminy Cybinka, która ma już za sobą przesłuchania w ciemno. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.