Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zespół Rytmos

Zespół Rytmos to od wielu lat muzyczna wizytówka Słubic, kierowana przez nieocenioną Annę Adamowicz. Kolejne składy zespołu podbijają serca słuchaczy i zdobywają laury na ogólnopolskich festiwalach.

25 marca dziewczęta z zespołu, czyli Martyna Dłużniewska, Amelia Jurkowska, Natalia Przekoracka i Kinga Stupienko, zaprosiły swoich sympatyków i przyjaciół do Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury na koncert benefisowy pt. „Znów wędrujemy”. To był ich ostatni występ w tym składzie, dlatego wydarzenie miało wyjątkową oprawę.

Głównym punktem programu były oczywiście piosenki w wykonaniu Rytmosa. Ale była też okazja do wspomnień i rozmowy, którą poprowadziła, podobnie jak cały koncert, Małgorzata Pasternak. Artystki oraz widzowie mieli też okazję obejrzeć film z fragmentami występów zespołu.

Oprócz głównych bohaterek na scenie pojawili się zaproszeni goście – tancerze z grupy Bohema, zespół Rytmos Junior oraz solistka Michalina Przekoracka. Dla swoich podopiecznych zaśpiewała także ich instruktorka.

Na koniec nie zabrakło podziękowań i kwiatów, także ze strony dyrekcji SMOK-a i rodziców. Było wiele emocji, miłych słów i łzy wzruszenia. A że A. Adamowicz obchodziła 60-urodziny, to otrzymała dodatkowo okazały bukiet róż, a cała sala zaśpiewała jej sto lat.

Nasza redakcja miała również przyjemność gościć na tym koncercie. Poniżej zdjęcia oraz klip wideo z fragmentami piosenek w wykonaniu zespołu Rytmos.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.