Klub Witkacy zaprasza w sobotę, 13 listopada, na "Ostatnią imprezę z dymkiem" - ostatnią gdzie będzie można palić w całym lokalu. Muzykę serwować będzie DJ Mateusz. Wstęp w cenie 5 złotych.
Zmiany dotyczące zakazu palenia w lokalach zaczną obowiązywac od poniedziałku, kiedy w życie wejdzie ustawa antynikotynowa.
W poniedziałek na portalu Slubice24.pl będzie można przeczytać więcej informacji na ten temat, a także dowiedzieć się jak najpopularniejsze słubickie lokale przygotowały się do wytycznych, które określa nowa ustawa.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/klient.dhosting.pl/slubice24pl/wiosna.slubice24.pl/public_html/plugins/system/t4/themes/base/html/com_content/article/default.php on line 35
Warning: Attempt to read property "image_fulltext" on null in /home/klient.dhosting.pl/slubice24pl/wiosna.slubice24.pl/public_html/plugins/system/t4/themes/base/html/com_content/article/default.php on line 35
Ostatnia impreza z dymkiem
- Kategoria: Kultura
Ciężko będzie aby wszyscy przestrzegali tego ale miejmy nadzieje że bedzie lepiej