Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mikrofon

Dawno nie było takiego weekendu w Słubicach, głównie z powodu wielomiesięcznej pandemii i obostrzeń. W piątek i sobotę czeka mieszkańców Słubic kilka ciekawie zapowiadających się koncertów w ramach imprezy „Letnie granie”.

Wszystkie odbędą się na boisku bocznym nr 3 przy Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji, gdzie stanie specjalnie przygotowana scena muzyczna.

Na dobry początek w piątkowy wieczór zobaczymy prowadzących i uczestników warsztatów „No Borders”, którzy przez ostatnich kilka dni pracowali w gościnnych wnętrzach SMOK-a nad swoimi muzycznymi talentami.

Wśród artystów, którzy w tym celu przyjechali do Słubic są m.in. wokalistka Ania Szarmach, perkusista Waldemar Franczyk czy gitarzysta Jacek Królik.

Z kolei w sobotę zaśpiewa dla słubiczan jedyny w swoim rodzaju, charyzmatyczny wokalista Łukasz Łyczkowski i jego „5 RANO”. Przed nimi wystąpi zespół Valley Road, a jeszcze wcześniej, w ciągu dnia zapraszamy wszystkich amatorów zabawy przy biesiadnym stole na kolejną odsłonę polsko-niemieckiej biesiady, tym razem pt. „Dziki zachód”.

Na koniec każdego dnia do tanecznej zabawy porwie publiczność DJ Duster.

Poniżej szczegółowy plan koncertów.

Piątek – 9 lipca

  • 20:00 Koncert podsumowujący warsztaty No Borders
  • 21:00 DJ Duster

Sobota – 10 lipca

  • 14:00 Polsko-niemiecka biesiada „Dziki zachód”
  • 19:00 Valley Road
  • 20:00 Łukasz Łyczkowski & 5 RANO
  • 23:00 DJ Duster

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.