Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dzień Dziecka 2021

Dawno w Słubicach nie było takiej imprezy z okazji Dnia Dziecka. Było muzycznie, radośnie i kolorowo. Serca słuchaczy, prosto ze sceny, podbili uczestnicy The Voice Kids: Sara Egwu James i Staś Szewieliński. 

Impreza odbyła się 1 czerwca na jednym z boisk bocznych Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Za przygotowanie programu odpowiedzialny był Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Niektórzy mieli wątpliwości czy środek tygodnia to dobry termin na takie wydarzenie, ale frekwencja wyjątkowo dopisała. Boisko przez kilka godzin było pełne rodzin z dziećmi.

Osią wydarzeń była scena, na której mieli okazję zaprezentować się rozmaici artyści – od tych najmłodszych, ze szkół, przedszkoli i grup zorganizowanych, po dorosłych. Gwoździem programu był występ uczestników The Voice Kids – Sary Egwu James i Stasia Szewielińskiego, którzy porwali licznie zgromadzoną publiczność.

Dobrej zabawie dał się nawet ponieść burmistrz Mariusz Olejniczak, którzy z dużą ochotą wziął udział w odbywającym się równolegle festiwalu kolorów. Oprócz kolorowych proszków na mieszkańców Słubic czekało wiele innych atrakcji – rozmaite warsztaty, stoiska tematyczne, kioski ze słodkościami, dmuchańce, pokazy sprzętu służb mundurowych i wiele innych.

Czy się podobało? Komentarze pod naszymi postami na Facebooku mówią same za siebie.

- Mnóstwo wrażeń, ogrom atrakcji i pełno szczęśliwych dzieci wraz z rodzicami. W końcu razem – pisała Aneta. - Było pięknie, dziękujemy – wtórowała jej Marlena. - Było super, dzieciaczki mega zadowolone – komentowała Joanna.

Zadowolenia nie kryje również Przemysław Karg, dyrektor SMOK-a. – Dmuchańce były dostępne bezpłatnie, więc chętnych do korzystania było całe mnóstwo. Urządzeń do zabawy było osiem i wszystkie również w pełni obłożone, a lody wyprzedały się do ostatniej sztuki – wylicza.

Cieszy się również, że sprawdziła się lokalizacja. – Trochę odczarowaliśmy boisko boczne i pokazaliśmy, że to świetne miejsce na takie imprezy. Mieszkańcy dopisali i dobrze się bawili. Dziękujemy – dodaje.

A jak wam się podobało? Dajcie znać w komentarzach.

Poniżej nasza fotorelacja oraz materiał wideo z fragmentami występów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.