Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Symbole Narodowe

Zakończył się gminny konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-3 pt. “Symbole narodowe”. W Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom i wyróżnionym. A jest to całkiem spore grono!

W konkursie mogli wziąć wzięli udział uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych. Ich zadaniem było przedstawienie w formie plastycznej tematyki związanej z symbolami narodowymi: godłem Polski, jej flagą czy Mazurkiem Dąbrowskiego.

28 maja w szkole odbyło się uroczyste podsumowanie. Nagrody najlepszym uczniom wręczali zastępczyni burmistrza Adriana Dydyda-Marycka i skarbnik gminy Rafał Dydak.

A do kogo powędrowały nagrody? Jury zdecydowało, że najlepsze prace przygotowały Matylda Janicka z SP 2 i Zuzanna Lipka z SP 3. Drugie miejsce zajęły: Ada Tomczak z SP 1 i Bianka Mizerska z SP 2, a trzecie Wiktor Świedziński z SP 3.

Liczne jest także grono uczniów, których prace otrzymały wyróżnienia. Są to: Weronika Drypczyńska i Julia Zbrożek z SP w Golicach, Julia Galaś, Jakub Dmitrzak, Karolina Węsiora, Maria Borowikowa, Lena Białas, Kacper Maj, Karol Czyżewski i Eliza Zagroba z SP 3 oraz Kacper Przywoźny i Julia Szabat z SP 2.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.