Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Uwielbienie

3 czerwca w Kościele NMP Królowej Polski w Słubicach spotkają się lokalni artyści, aby swoją twórczością pokazać wiarę w Boga. Do wspólnego „uwielbienia” zapraszają również wszystkich mieszkańców Słubic.

- Po miesiącach przygotowań, kilkakrotnie zmienianych terminach, dziesiątkach godzin prób, spotkań i rozmów, miło nam zaprosić was na Wieczór Uwielbienia – cieszy się Tomasz Jakuszewicz, pomysłodawca wydarzenia.

Termin nie jest przypadkowy. 3 czerwca wypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli tzw. Boże Ciało. - Tego dnia w całej Polsce organizowane są wieczory uwielbienia pod hasłem "Jednego serca, jednego ducha". Wychodząc z tego hasła chcemy gorąco zaprosić i spotkać się ze wszystkimi wyznawcami Chrystusa, zjednoczyć się w jednym imieniu: Jezus – zachęca T. Jakuszewicz.

W projekcie wezmą udział muzycy: Andrzej Żełdok, Roman Boryczka, Bartek Pietsch i Jacek Fałdyna. Śpiew poprowadzą: Monika Jakuszewicz, Weronika Chrostowska, Ela Samosiuk, Marta Boryń, Paulina Zaremba, Tomasz Jakuszewicz i Piotr Tamborski.

Koncert odbędzie się 3 czerwca o godz. 19:00 w kościele NMP Królowej Polski. Wstęp wolny.

Dla tych, którzy tego dnia nie będą mogli być w kościele, organizatorzy planują transmisję na żywo przez internet. Szczegóły podamy wkrótce.

Wydarzenie odbywa się we współpracy ze Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury. Patronat medialny objął portal Słubice24.

Uwielbienie

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.