Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Labirynt

Jak co roku Festiwal Nowej Sztuki lAbiRynT poprzedzą warsztaty. A w nich każda chętna osoba będzie mogła zmierzyć się z artystycznymi wyzwaniami. Niedługo spotkanie organizacyjne.

Do udziału w tegorocznej Akademii lAbiRynT-u zachęca Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii OKNO, działającej przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Od lat jest kuratorką festiwalu. Wyjaśnia, na czym polega tegoroczna, „labiryntowa” akademia.

- Są to warsztaty z artystami z Polski i Niemiec. Polegają na doświadczeniu tzw. procesu twórczego, od koncepcji, realizacji po prezentacje na festiwalu w ramach wystawy akademii. Sięgamy po różne media, może to być wspaniała artystyczna przygoda - zachęca A. Panek-Kusz.

Warsztaty zaplanowano nie tylko w formule online, ale również tej tradycyjnej, oczywiście zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Zajęcia będą odbywać się z udziałem tłumaczy (w j. polskim i niemieckim), udział jest bezpłatny.

Kto będzie prowadził warsztaty? Kiedy? Jakie będą tematy zajęć? Tego będzie można dowiedzieć się podczas spotkania informacyjnego (online), które odbędzie się 17 maja o godz. 17.30. Aby wziąć w nim udział, należy wysłać zgłoszenie na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.