Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Sara Egwu-James

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie online z Sarą Egwu-James, zwyciężczynią IV edycji The Voice Kids. Nasza redakcja ma możliwość zadania jej pytania – prześlijcie do nas swoje propozycje, a my wybierzemy jedno z nich i przedstawimy nastoletniej wokalistce.

Jej droga do finału, a potem finałowe występy w The Voice Kids, elektryzowały mieszkańców nie tylko Słubic i Ośna Lubuskiego (skąd pochodzi), ale całej Polski. Sara Egwu -James od wielu lat szkoli swój warsztat pod okiem Edyty Kręgiel ze Studia Piosenki SMOK Słubice, nie raz można było oglądać jej występy na deskach Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, a także na rożnych imprezach czy festynach w naszym mieście.

A jak Sara wspomina swój udział w programie, jakie ma plany na przyszłość? O tym opowie podczas spotkania online, które organizuje właśnie SMOK.

Spotkanie zaplanowano je 30 kwietnia o godz. 20.00. Transmisja odbędzie się na profilu facebookowym SMOK-a i w telewizji HTS Słubice (kanał 140 sieci kablowej Vectra). Dla widzów będzie też muzyczna niespodzianka.

Konkurs – o co spytałbyś Sarę?

Spotkanie organizuje SMOK, ale nasza redakcja ma możliwość przesłania pytania do artystki - ten przywilej chcemy przekazać wam, naszym czytelnikom.

Wpisujcie w komentarzach swoje propozycje pytań. Wybierzemy jedno z nich i przekażemy do SMOK-a. Pytania można też przesyłać na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez nasz profil na Facebooku – KLIKNIJ.

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.