Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Sara Egwu-James

Sara Egwu-James zrobiła kolejny krok w drodze do wymarzonego sukcesu. Dzięki brawurowemu występowi awansowała do finału The Voice Kids. Młoda artystka liczy teraz na pomoc od fanów. Ruszyło smsowe głosowanie. 

Nastolatka, w kolejnej odsłonie programu, która miała miejsce 10 kwietnia na antenie TVP2, wykonała utwór „My Hometown” pochodzący z filmu o Eurowizji. Jej występ tak podobał się jurorom, że to właśnie wokalistkę z Ośna Lubuskiego postanowili awansować do finału.

Wokalnymi zdolnościami Sary, która zbiera muzyczne szlify w Studio Piosenki SMOK pod okiem Edyty Kręgiel, zachwyceni byli także internauci. W poście na naszym profilu na Facebooku, którzy umieściliśmy tuż po jej występie (ZOBACZ), pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. - Najlepsza, najpiękniejsza i cudowna – pisała Kamila. – Brak słów, petarda – wtórowała jej Dorota.

Decydujące starcie czeka młodą artystkę za tydzień (sobota, godz. 20:00, TVP2), kiedy to odbędzie się wielki finał The Voice Kids (na żywo). W wygraniu show może jej pomóc wsparcie fanów. W trakcie programu ruszyło smsowe głosowanie.

Jeśli chcesz wesprzeć Sarę Egwu-James, to wyślij SMS o treści 3 na numer 7350. Koszt 3,69 zł.

Poniżej nagranie z jej występu.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.