Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Warsztaty taneczne

Jeszcze w grudniu ubiegłego roku zapowiadaliśmy warsztaty taneczne ze słubicką grupą Westside People. Chętnych do zgłębiania trudnej sztuki hip-hopu i poppingu nie brakowało. A efekt? Zobaczcie sami! 

Warsztaty pt. „Westside Dance Workshops vol.2” zorganizował duet Robert Kliszczak i Wojciech Wróblewski - obu panów mieszkańcy Słubic doskonale kojarzą z licznych występów podczas rozmaitych wydarzeń, festynów i koncertów.

Do poprowadzenia zajęć zaprosili swoich znajomych z branży – uznanych i profesjonalnych tancerzy: Mariusza „Popping Mario” Lubawego i Monikę „Żurek” Łaskarzewską. Warsztaty odbyły się 12 grudnia w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, a uczestnikami były przede wszystkim dzieci i młodzież.

Jak było? - Kozacko - odpowiadają organizatorzy. - Dużo uśmiechu, zabawy i energii po raz kolejny. Dziękujemy i do zobaczenia - podsumowują.

Końcowy efekt można zobaczyć na klipie przygotowanym przez BreakWest, który ostał opublikowany w miniony weekend. Zapraszamy do oglądania. Film dostępny jest TUTAJ.

Udostępniamy także garść fotek, które wykonała Aneta Szcześniewicz.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.