Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Festyn

Słonecznie, kolorowo i muzycznie było 3 października podczas festynu z okazji pożegnania lata. Przez cały dzień na placu Bohaterów bawili się mieszkańcy Słubic, na których czekało sporo atrakcji.

Impreza, którą przygotował Słubicki Miejski Ośrodek kultury, rozpoczęła się już o godz. 11. Z głośników popłynęła muzyka serwowana przez dj'ów z kolektywu between_us, a na placu pojawili się pierwsi goście i pierwsze atrakcje, m.in. edukacyjne warsztaty dla całych rodzin.

Dalej było tylko lepiej. Pokazy taneczne, występy muzyczne, ale także solidne zaplecze gastronomiczne, przyciągały kolejny rzesze widzów. Swoje umiejętności zaprezentowały m.in. grupy taneczne z Ginger Dance School, Studio Tańca Bohema czy Westside People.

Piknik w ciekawy sposób łączył pokolenia. Z jednej strony można było zobaczyć nastolatków prezentujących ewolucje na hulajnogach czy deskorolkach, a z drugiej śpiewających na scenie seniorów z chóru Konsonans.

Na najmłodszych czekało coś jeszcze. Trwająca kilka godzin strefa dla dzieci, w trakcie której można było wziąć udział w rozmaitych grach i zabawach pod okiem animatorów, m.in. w puszczaniu ogromnych baniek mydlanych.

Zwieńczeniem festynu był wieczorny blok koncertowy z udziałem Kargowiaków i kapeli Bajer, a nieco bardziej nowoczesne i taneczne rytmy zaserwował goscióm festynu dj Grześ.

Festyn z okazji pożegnania lata obserwowaliśmy z naszym obiektywem. Poniżej fotki.

 
 
 
 
 
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.