Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury „odmraża się” – na razie wirtualnie. Proponuje udział w różnego rodzaju zajęciach przez ekran, dzięki filmikom nagrywanym przez instruktorów. 29 kwietnia zaprasza na pierwsze takie spotkanie.

SMOK

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury z powodu epidemii koronawirusa nie może pracować tak, jak zwykle. Ale ma pomysł na to, jak działać mimo wszystko – i w zgodzie z ograniczeniami. Słubiczanie nie mogą iść do kina, czy na koncert, ale mogą korzystać z kultury. Jak? Wirtualnie.

SMOK zaprasza do wirtualnej przestrzeni kulturalnej. – Tworzymy ją, żeby można się było spotykać, mimo wszystko, choć w innej formie – powiedział w rozmowie z naszą redakcją p.o. dyrektora Piotr Tamborski. A w przestrzeni tej będą udostępniane np. zajęcia edukacyjne z instruktorami ze SMOK-a: wokalne, taneczne, plastyczne.

- Zobaczymy, jakie będą wasze komentarze i będziemy na bieżąco rozwijać i modyfikować nasze propozycje – zapowiada P. Tamborski.

W planach jest również prezentowanie nagrań etiud teatralnych przygotowanych wspólnie z Henrykiem Lecheltem, dowodzącym Studiem Tańca Bohema. Będzie też coś dla seniorów we współpracy z chórem Konsonans.

Pierwszy odcinek wirtualnej edukacji kulturalnej już 29 kwietnia. Zapraszamy o godz. 17:00 na profil facebookowy SMOK-a oraz stronę internetową www.smok.slubice.pl.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.