Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Słubicach ogłosiła nabór na rok szkolny 2020-2021. Mogą zgłaszać się chętni do klas pierwszych cyklu 6-letniego i 4-letniego. Ze względu na zagrożenie koronawirusem, rekrutacja odbywa się tylko w trybie online.

Szkoła muzyczn

Kto może się zgłosić?

O przyjęcie do naszej szkoły mogą ubiegać się dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat. W szkole można uczyć się gry na: fortepianie, skrzypcach, akordeonie, wiolonczeli, flecie poprzecznym, klarnecie, saksofonie, gitarze i perkusji.

Pobierz wniosek

Aby rozpocząć proces rekrutacji najpierw należy pobrać ze strony szkoły wniosek o przyjęcie do szkoły (POBIERZ). Następnie trzeba go wypełnić, podpisać, zeskanować i przesłać pocztą elektroniczną na adres szkoły - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 29 maja 2020 roku.

Badanie przydatności

Kolejnym etapem rekrutacji powinno być badanie przydatności, który polega na sprawdzeniu uzdolnień muzycznych i predyspozycji do nauki gry na określonym instrumencie, ze szczególnym uwzględnieniem słuchu wysokościowego, harmonicznego, pamięci muzycznej, poczucia rytmu oraz warunków psychofizycznych kandydata.

Na podstawie tych badań specjalnie powoływana komisja powinna podjąć decyzję o przyjęciu bądź nie kandydata na pierwszy rok nauki. Jednak to, czy takie badanie się odbędzie i w jaki sposób zostanie przeprowadzone, zależy od rozwoju sytuacji w kraju.

Kontakt

Dodatkowe pytania należy kierować telefonicznie lub e-mailowo do sekretariatu szkoły.

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • 95 758 6618
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.