Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Bożonarodzeniowe Preludium ma swoją wierną widownię! Czym w tym roku zaskoczą nas artyści skupieni wokół Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury? Po raz pierwszy przedstawienie będzie połączone ze wsparciem Hospicjum Domowego św. Wincentego a’Paulo – do każdej wejściówki zostanie dołączona cegiełka.

Preludium

Słubickiej tradycji stanie się zadość - i w świąteczną atmosferę, tuż przed świętami, wprowadzą mieszkańców lokalni artyści, którzy szykują specjalny spektakl. Koncert, jak co roku, pełen będzie kolęd i piosenek świątecznych – tych popularnych i tych mniej znanych.

Nowością (ale może wkrótce tradycją?) jest wsparcie Hospicjum Domowego św. Wincentego a’Paulo. Do każdej bezpłatnej wejściówki na spektakl zostanie dołączona cegiełka na rzecz stowarzyszenia – o wartości 10 zł.

Preludium

Gdzie i kiedy?

Przedstawienie odbędzie się 17 grudnia o godz. 19.30 w Kleist Forum. Wejściówki będzie można odbierać w SMOK-u od 4 grudnia od godz. 10.

17 grudnia o godz. 16.30 zaplanowano przedstawienie przedpremierowe – na to wydarzenie wejściówki będzie można otrzymać w Forum Kleista, bezpośrednio przed spektaklem.

A tak było roku temu:

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.