Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Biblioteka Miasta i Gminy Słubice w czasie wakacji zaprasza na podwójną ucztę. A jest to „coś dla ducha”, czyli książki, i „coś dla oka”, czyli wystawy fotografii i prac plastycznych autorstwa lokalnych artystów.

wystawa wakacje_bbl2

Ciepłe dni zachęcają do spacerów, a spacerując można zajrzeć do słubickiej biblioteki… A tam, na gości, oprócz książkowych nowości, czekają dwie wystawy.

Obie przywędrowały do biblioteki ze Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Pierwsza z nich to „Cykladowy rejs… i nie tylko”, autorstwa Witolda Cholewy z Cybinki. O jej wernisażu pisaliśmy w reportażu (ZOBACZ). Prezentowane fotografie to zapis wakacyjnej podróży autora po greckich wyspach.

wystawa wakacje_bbl

Druga wystawa, którą można zobaczyć w bibliotece, składa się z prac najmłodszych artystów. Jest pokłosiem konkursu zorganizowanego w ramach Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE pod hasłem „Mój dom. Moje miejsce”.

Kiedy można je oglądać? W godzinach otwarcia biblioteki. Do 31 sierpnia placówka jest czynna w poniedziałki w godz. 9-17, a od wtorku do piątku w godz. 7-15. W soboty jest nieczynna.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.