Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kolejne dobre wieści z tanecznych parkietów. Najmłodsi tancerze z Dance School Gingera pokazali co potrafią podczas III Polsko-Niemieckiego Festiwalu Tańca w Lubsku. Dwie grupy wywalczyły miejsca na podium!

ginger lubsko

Festiwal odbywał się 27 kwietnia. Głównym organizatorem było Łużyckie Stowarzyszenie Artystyczno-Kulturalne „Żaranin”. Impreza była przeznaczona dla dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych, w których występują tancerze od 4 do ponad 18 lat.

W tym gronie znaleźli się reprezentanci Dance School Ginger ze Słubic. Jury doceniło umiejętności najmłodszych tancerzy – grupy Ginger-Baby's, której członkowie mają od 7 do 9 lat. Dwukrotnie zdobyli 3 miejsce - w kategorii „hip-hop” oraz „inne propozycje taneczne”.

Instruktorka szkoły Olga Shabelko jest dumna ze swoich najmłodszych podopiecznych. - Duże gratulacje dla naszych dzieci za wytrwałość i determinację w tym trudnym dniu. Jesteśmy dumni, że na pierwszym roku nauczania nasze tancerzy zdobywają miejsca na podium, uczestnicząc w konkursach tak wysokiego poziomu Dziękuję również rodzicom za pomoc i poświęcenie – to jest wspólna wygrana – podsumowała występ.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.