Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pamiętacie muzyczny projekt „W tanie wino zaplątani”? Pierwszy raz ujrzał światło dzienne 10 lat temu. Jego pomysłodawca – dyrektor SMOK-a Tomasz Pilarski – postanowił przypomnieć słubickiej publiczności ten klimat i zaprasza na koncert.

tanie wino_10_lat

„W tanie wino zaplątani” to muzyczny hołd złożony czterem, niezwykle cenionym przez polską publiczność artystom: Markowi Grechucie, Jeremiemu Przyborze, Grzegorzowi Turnau i Jerzemu Wasowskiemu. Pierwszy koncert tego zespołu odbył się 22 kwietnia 2009 roku (ZOBACZ). I po 10 latach zagra ponownie, choć w nieco zmienionym składzie.

26 kwietnia w SMOKu-u wybrane piosenki autorstwa wspomnianej czwórki wykonają wspólnie: Piotr Tamborski (instr. klawiszowe i trąbka), Jacek Fałdyna (saksofony i klarnet), Grzegorz Piotrowski (gitary), Waldek Franczyk (perkusja), Bartłomiej Pietsch (bas), Karol Koza (perkusja) i Tomasz Pilarski (fortepian). Z zespołem gościnnie wystąpią: Anna Adamowicz, Edyta Kręgiel, Weronika Chrostowska, raper Abel, Tomasz Stefański i Arkadiusz Łukowski.

Dla Tomasza Pilarskiego to będzie niezwykły koncert, jeden z ostatnich w roli dyrektora Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. 30 kwietnia kończy swoją przygodę z zarządzaniem słubicką kulturą (o czym niedawno pisaliśmy – KLIKNIJ) i zajmie się marketingiem miejskim w sąsiednim Frankfurcie.

- Ciekawe to były lata. I chciałbym za nie w szczególny sposób podziękować. Przypadkowo się złożyło, że mija 10 lat od premierowego koncertu zespołu „W tanie wino zaplatani”, który powstał dzięki wyjątkowej atmosferze, jaka panuje w naszym ośrodku kultury. Pomyślałem, że to dobra okazja, aby wspólnie powspominać „stare, dobre czasy” – mówi T. Pilarski.

Koncert odbędzie się 26 kwietnia o godz. 19:00 w sali koncertowej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny, ale wymagane są wejściówki. Można je bezpłatnie odbierać w kasie SMOK.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.