Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubicki Miejski Ośrodek Kultury czekają zmiany. Z końcem kwietnia jego wieloletni dyrektor Tomasz Pilarski odchodzi ze stanowiska. Zajmie się marketingiem miejskim we Frankfurcie nad Odrą.

Tomasz Pilarski

O odejściu T. Pilarskiego mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak nikt oficjalnie tego nie potwierdzał. 13 marca nasza redakcja otrzymała wiadomość w tej sprawie od frankfurckiej spółki Messe und Veranstaltungs GmbH.

To właśnie tam Tomasz Pilarski zacznie pracę 1 maja 2019 roku. Będzie zajmować się miejskim marketingiem, turystyką i organizacją kulturalnych wydarzeń, m.in. Miejskiego Święta Hanzy.

- Cieszę się, że udało nam się pozyskać do zespołu pana Pilarskiego. To nasz wieloletni partner i ceniony ekspert w zakresie współpracy transgranicznej – podkreśla Bernd Vorjans, dyrektor zarządzający MUV.

Co o zmianie mówi sam zainteresowany? - Zmiany w życiu zawodowym są co jakiś czas potrzebne, a ja pracuję w SMOK'u już 16 lat. Pojawiła się bardzo ciekawa propozycja spojrzenia na pracę w dziedzinie marketingu, turystyki i imprez miejskich w dwumieście z drugiej strony Odry. To nie była łatwa i oczywista decyzja, ale zdecydowałem się spróbować zmierzyć z tym zadaniem - powiedział w rozmowie z naszą redakcją.

Czego najbardziej będzie żałować? - Szkoda mi zostawiać wspaniałego zespołu pracowników i mnóstwa niezrealizowanych pomysłów, które wspólnie zamierzaliśmy wprowadzić w życie - podkreśla  T. Pilarski.

Kto obejmie po nim stanowisko? Czy w związku z tym SMOK czekają większe zmiany organizacyjne? Do tematu będziemy wracać.

Komentarze   

#1 jurek 2019-03-13 17:49
Że tak powiem - czas najwyższy 8)
#2 mafefka 2019-03-13 19:51
Bardzo dużo zrobił dla miasta pod względem kultury.Słubice od lat mogli cieszyć się różnymi wydarzeniami kulturalnymi.
#3 Lechita 2019-03-14 18:00
mafefka - :D :lol:
#4 majalukasz 2019-03-16 16:49
Szkoda ...:-(
#5 wolanin 2019-03-19 09:46
Szkoda. Robil dobrą robotę, trochę dziwne że Niemcy go podkupili. A co władze Slubic nie walczyły? a może chodziło o coś innego

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.