Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W najbliższą sobotę w Pubie Piwnica odbędzie się impreza Basement House Session. W pubie zagości DjGregory, który zadebiutował w klubach na Wybrzeżu, gdzie w krótkim czasie zdobył serca rzeszy klubowiczów, stał się jednym z najbardziej popularnych i medialnych Dj-ów w Polsce.

DjGregory to showman, preferujący flexy style, mistrz konsolety o nieprzewidywalnych możliwościach, człowiek o wielu twarzach z nieograniczoną liczbą pomysłów. Wylansował się na DJ serwującego niepowtarzalne tranceowo-houseowe mixy, którym zawsze towarzyszy wspaniała, światowa oprawa.

Przez kilka lat rezydował w klubie Paka w Karpicku. Dzięki współpracy z radiem RMI wystąpił na wielu evantach: RMI Explosion I i II edycji, RMI Trance Explosion oraz RMI Summer Party. Warto wspomnieć również, że był uczestnikiem Club Rotation 2002, Creamfields 2003, Akcji Lato From West To East 2003 i 2004 oraz Open Your Eyes w 2005 roku.

Jednak do największych i najbliższych sercu sukcesów zalicza niezapomniane,krajowe trasy koncertowe wraz z DJ-ami: Westbam, Blanc & Jones, ATB. oraz imprezy Sunrise Festiwal 2006, 2007, 2008, 2009. W roku 2008 otrzymał nagrodę podczas Sunset Music Awards dla największego SHOWMENA na polskiej scenie klubowej. Swoim graniem rozgrzewa, inspiruje i zachwyca nie tylko w Polsce, z powodzeniem i ogromną sympatią został przyjęty także poza granicami kraju. Jest częstym gościem brytyjskich klubów, można go spotkać i posłuchać w Manchesterze - Tangled Club i Boulevard Club Carnival.

Więcej o artyście na stronie: http://www.myspace.com/djgregorypl

Impreza Basement House Session w Pubie Piwnica

Początek imprezy o godzinie 21.00. Wstęp: 10 zł. Bilety do nabycia w lokalu.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 pro1970 2010-01-29 13:25
Chwała chłopakom ze grają swoje i od czasu do czasu coś organizują
#2 pro1970 2010-01-29 13:25
Chwała chłopakom ze grają swoje i od czasu do czasu coś organizują

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.