W Collegium Polonicum odbędzie się konferencja gospodarcza Business Bridge 2026. Wydarzenie ma połączyć przedstawicieli biznesu, instytucji i otoczenia gospodarczego z obu stron Odry.
– Przedstawiciele biznesu, instytucji i otoczenia gospodarczego spotkają się, by rozmawiać o rozwoju gospodarczym, kadrach, warunkach inwestowania i współpracy transgranicznej – zapowiada Centrum Kooperacji Słubice-Frankfurt nad Odrą.
W programie znalazły się m.in. zagadnienia związane z polityką gospodarczą Słubic i Frankfurtu nad Odrą na lata 2026–2030, prezentacja danych demograficznych i gospodarczych dotyczących obu miast, a także panel z udziałem instytucji wspierających gospodarkę oraz forum praktyków z przedstawicielami różnych branż.
Konferencja odbędzie się 29 kwietnia w godz. 14:30–17:30 w sali 13 Collegium Polonicum. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i niemieckim, z tłumaczeniem symultanicznym.
– Business Bridge 2026 to miejsce dla tych, którzy chcą tworzyć realne kontakty, pomysły i współpracę gospodarczą po obu stronach Odry – dodają organizatorzy.
Rejestracja i szczegóły dotyczące wydarzenia dostępne są TUTAJ.