Grupa motoryzacyjna Miksol dołącza do 6. Mikołajkowego Biegi Rodzinnego, organizowanego przez Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzięki temu uczestnicy imprezy będą mogli obejrzeć wystawę zabytkowych pojazdów w niecodziennym, świątecznym wystroju.

Przypomnijmy, bieg odbędzie się 7 grudnia o godz. 15:00 na pl. Bohaterów. Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

Grupa Miksol pojawi się ze swoimi pojazdami już o godz. 14:00.  W specjalnie przygotowanym namiocie będą serwowane gorące napoje oraz domowe wypieki. A na dzieci będą też czekać dodatkowe, mikołajkowe upominki.

Wszystko będzie dostępnie bezpłatnie, ale na stanowisku będzie wystawiona puszka na rzecz Michała Bienia, do której będzie można wrzucać dobrowolne datki w podziękowaniu za poczęstunek.

Poniżej próbka tego, jak będą prezentować się pojazdy podczas biegu. Zdjęcia udostępnione przez grupę Miksol.