Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Posiadasz braki zębowe? Skorzystaj z oferty Stomatologii Słubice

Posiadasz braki zębowe? W Stomatologii Słubice oferujemy również szeroki zakres uzupełnień braków zębowych, m.in. zabiegi implantologiczne. 

Czy wiedziałeś/aś, że braki zębowe wpływają negatywnie na stan zdrowia ogólnie całego organizmu? Zaczyna się od bólu dziąsła poprzez gryzienie i przeżuwanie pokarmu. Często występują również bóle brzucha, i bóle głowy. Oczywiście najważniejszym aspektem jest estetyka twarzy wraz ze złym samopoczuciem. 

Implanty to najnowocześniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie. To mała, najczęściej wykonana z tytanu śruba, która po wszczepieniu w kość szczęki zastąpi korzeń zęba. Następnie montowana jest na niej korona protetyczna (wykonana z cyrkonu, bądź z porcelany). Kolor wybierany jest wraz z lekarzem, a następnie informacje przekazywane są do laboratorium.

Kiedy umieścimy już implant w kości, musimy trochę poczekać, ponieważ kość musi się wygoić. Następnie lekarz wykonuje odsłonięcie implantu i założenie śruby gojącej. Następny etap to uzgodnienie kształtu oraz koloru korony. Wszelkie korekty wykonujemy na sam koniec, by pacjent wyszedł zadowolony oraz by był z komfortowym, i pięknym zgryzem. Obowiązkowe są kontrole implantologiczne.

Jesteś zainteresowana/y ofertą? Zgłoś się do nas.

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.

 Kontakt i więcej informacji:

[reklama]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.