Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Gmina Słubice poinformowała o dodatkowym terminie przyjęć w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym w Słubicach. Bezpłatne porady specjalistów terapii uzależnień będą teraz udzielane w poniedziałki, we wtorki oraz w czwartki.

Instruktorzy terapii uzależnień Dariusz Duliban, Leszek Pieńczak oraz specjalistka w trakcie certyfikacji Aleksandra Sztubecka przyjmują osoby uzależnione behawioralnie, od alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych. Prowadzą też spotkania motywujące do podtrzymywania abstynencji czy leczenia odwykowego. Udzielają porad członkom rodzin osób uzależnionych.

Terapeuci, w zależności od rodzaju potrzebnej pomocy, przyjmują w poniedziałki od godz. 13.00 do 18.00, we wtorki od godz. 16.00 do 20.00 oraz w czwartki w godzinach 13.30-18.30. Na spotkanie z nimi można umówić się telefonicznie, dzwoniąc na numer 95 758 38 38.

Punkt Informacyjno-Konsultacyjny znajduje się w siedzibie Słubickiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Piłsudskiego 3-4, na drugim piętrze, w pokoju nr 35 (wejście od ul. Piłsudskiego lub od podwórza).

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.