Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
„Michasiowa paka od serca”

Wolontariusze i rodzina Michała Bienia zapraszają na kolejną akcję pomocy choremu chłopcu. Wyjątkową, bo pomoc dotyczy nie tylko jego, ale również podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Grabiu koło Aleksandrowa Kujawskiego.

Poniżej opis akcji, który otrzymaliśmy od organizatorów.

---

Chcielibyśmy zaprosić was do kolejnej akcji dla Michałka. Prawdopodobnie jest to pierwsza taka akcja w Polsce. Przyłącz się do nas i pokaż, że twoje serce jest pełne dobroci!

Akcja będzie wyjątkowa, bowiem dzięki niej nie tylko Michał uzyska pomoc, lecz również dzieci i młodzież z Domu Pomocy Społecznej w Grabiu koło Aleksandrowa Kujawskiego, prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety. W domu przebywają dzieci i młodzież z różnymi niepełnosprawnościami, które potrzebują stałej opieki. Dołącz do naszej wyjątkowej akcji "Michasiowa paka od serca"!

Chcemy przekazać koce, pościele, odzież, maskotki, puzzle, słodycze.

Dzięki waszej hojności jaką otrzymuje Michaś - stąd inicjatywa podzielenia się i niesienia pomocy.

Jak działa akcja "Michasiowa paka od serca"? To proste wystarczy przekazać symboliczną kwotę 5 zł na skarbonkę (link poniżej), a nasi wolontariusze przekażą jedną niezbędną rzecz potrzebującym dzieciom. Im więcej wpłat, tym większa będzie nasza paczka od serca.

Pamiętaj 5 zł = jedna niezbędna rzecz.

To wyjątkowa szansa, aby jednocześnie pomóc dzieciom w DPS w Grabiu i wesprzeć zbiórkę Michałka.

---

Strona zbiórki:

www.siepomaga.pl/michasiowa-paka-od-serca

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.