Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Słubicki Szarik apeluje o pomoc

Praktycznie nie ma dnia, żeby Słubickie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt „Szarik” nie informowało o zwierzakach potrzebujących pomocy. Ratowanie czworonogów wiąże się jednak z kosztami, a te są coraz większe. Właśnie ruszyła zbiórka na zapłacenie jednej z ostatnich faktur.

12 lutego przedstawiciele Szarika poinformowali o fakturze na kwotę ponad 13 tys. zł, jaką otrzymali od jednego z gabinetów weterynaryjnych za leczenie kilkudziesięciu kotów. - Szkoda, że za pomaganie trzeba płacić. Dobrze, że nasi weterynarze liczą tak tanio – czytamy na stronie.

Jak pisze Szarik, część środków na zapłacenie faktury stowarzyszenie pokryje z pieniędzy pochodzących z rozmaitych zbiórek i akcji pomocowych, ale to nadal za mało. Dlatego została uruchomiona dodatkowa zbiórka w internecie pod hasłem „Zbieramy na leczenie kotów. Pomożesz?”.

Akcja ruszyła 12 lutego i potrwa do 11 marca. Cel to 7500 zł. W momencie pisania artykułu było uzbieranych 3431 zł. Dlatego zachęcamy naszych czytelników do wsparcia akcji. Jak zawsze, liczy się każda, nawet najmniejsza wpłata.

Zbiórka pieniędzy odbywa się na poniższej stronie:

www.ratujemyzwierzaki.pl/leczenie-jest-drogie

szarik faktura

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.