Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Zofia Rosołek z Rzepina obchodziła 100. urodziny

Mieszkanka gminy Rzepin, pani Zofia Rosołek, świętowała 100-lecie urodzin. Z tej okazji odbyła się uroczystość, na której oprócz najbliższej rodziny pojawili się przedstawiciele władz Rzepina.

Z rąk burmistrza Sławomira Dudzisa oraz przewodniczącego Rady Miejskiej Dariusza Wąsowicza solenizantka otrzymała list gratulacyjny, bukiet kwiatów i kosz upominkowy.

- Serdecznie dziękujemy za piękne świadectwo życia, wszystkie rady i życzymy kolejnych 100 lat w zdrowiu, szczęściu i wszelkiej pomyślności – życzyli obaj panowie.

Na imprezie nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku, był też oczywiście tort urodzinowy, a w imieniu dzieci życzenia pani Zofii złożyła Anna Kowalska-Hubner, znana w Rzepinie działaczka społeczna i malarka.

Kochana mamo, stworzyłaś nam szczęśliwy dom, tzn. taki, w którym ktoś czeka na Ciebie z obiadem i piosenką na ustach, możesz wypłakać swoje smutki i niepowodzenia, otrzymujesz wsparcie, patrzą na Ciebie z uznaniem, wszędzie jest czyściutko i cieplutko, wstajesz i widzisz nową uszytą sukienkę.”

Nasza redakcja przyłącza się do życzeń dla pani Zofii.

Poniżej zdjęcia z uroczystości udostępnione przez gminę Rzepin.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.