Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
nocne zwiedzanie Rzepina

Za nami ostatni weekend z nocnym zwiedzaniem miejscowości powiatu słubickiego. Ostatnie dwa spacery odbyły się w Rzepinie i Górzycy. Zobaczcie, jak było!

Najpierw, 8 września, spotkały się osoby ciekawe historii Rzepina. Zbiórka odbyła się o godz. 20 na placu przed Urzędem Miejskim, a gości – oprócz pomysłodawcy zwiedzania Damiana Utrackiego – przywitał burmistrz Sławomir Dudzis. Frekwencja wyjątkowo dopisała, bo na zwiedzanie przyszło około 150 osób.

Dzień później gospodarzem nocnego spaceru była Górzyca. Tutaj także nie zabrakło włodarza gminy, czyli wójta Roberta Stolarskiego, ani chętnych do zwiedzania okolicy (pojawiło się blisko 40 osób).

Podczas obu spacerów można było poznać wiele ciekawostek z dawnej i współczesnej historii obu miast. Prowadzący zadbał też o nagrody i gadżety dla uczestników.

- To była dla mnie niewyobrażalna przyjemność móc was wszystkich "gościć" i oprowadzać. Mam nadzieję, że ta swoista podróż w czasie i przestrzeni zapadnie na długo w waszej pamięci – napisał o ostatnich spacerach D. Utracki.

Poniżej fotki ze spacerów w Rzepinie i Górzycy. Autorzy zdjęć: Aleksandra Ostaszewska / Damian Utracki.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.