Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Kolejny pijany kierowca trafił w ręce policji. Tym razem dzięki przytomnej reakcji innych osób, które zauważyły podejrzane zachowanie jednego ze zmotoryzowanych.

Do zdarzenia doszło w Kowalowie w rejonie sklepu spożywczego, przy skrzyżowaniu na Rzepin. O całej sytuacji poinformował nas jeden z mieszkańców.

Poprosiliśmy słubicką policję o potwierdzenie. - 27 sierpnia, niedziela, około 14.20 dostaliśmy powiadomienie, że obywatele ujęli osobę wobec której zachodzi podejrzenie, że może kierować pod wpływem alkoholu – przekazał nam komisarz Tomasz Szymański z Komendy powiatowej Policji w Słubicach.

Na miejsce udał się patrol policji. I faktycznie, po sprawdzeniu okazało się, że kierowca jest pod wpływem alkoholu, był to mieszkaniec Niemiec. Została mu pobrana krew do badań, aby dokładnie ustalić, czy będzie odpowiadać za przestępstwo, czy za wykroczenie.

Dzisiaj rzeczniczka słubickiej policji Ewa Murmyło przekazała nam dalsze informacje. - Kierowca odpowie za wykroczenie. Grozi mu od 6 miesięcy do 3 lat i grzywna aż do 30 tysięcy złotych. Mężczyzna stracił też prawo jazdy - powiedziała.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.