Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Pojazd dachował na ul. Rzepińskiej

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 11 sierpnia w godzinach popołudniowych na ul. Rzepińskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Sportową. Samochód osobowy wyleciał z drogi i dachował na poboczu.

O zdarzeniu dali nam znać czytelnicy. Sytuacja miała miejsce po godz. 16. Całe zdarzenie wyglądało groźnie, ale jak przekazała nam policja, nikomu nic się nie stało.

Co dokładnie zdarzyło się na drodze? – Z naszych ustaleń wynika, że prowadzący pojazd mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą podczas wyprzedzania rowerzysty i na skutek podjętego manewru zjechał z drogi, a auto wylądowało na dachu – przekazała Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Kierowca był trzeźwy, razem z nim podróżowała kobieta, oboje nie odnieśli żadnych obrażeń.

Droga była przez krótki czas nieprzejezdna, ale ruch przywrócono szybko. Kolejne utrudnienia pojawiły się nieco później, gdy przyjechała pomoc drogowa, która zabrała uszkodzony pojazd.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Rob 2023-08-12 14:48
półgłówków przekraczających dozwoloną prędkość u nas multum, tylko dlaczego narażają życie innych ?
#2 Dr. Sommer 2023-08-12 20:10
Dziwi mnie, że na Rzepińskiej codziennie ktoś nie dachuje. Tam też jest zakaz jazdy rowerem a obok jest wyodrębniona ścieżka rowerowa, dziurawa, ale jest.
A te nowe garby, trochę wyżej na Obozowej to teraz są często objeżdżane środkiem drogi, aby samochody pośpieszne nie musiały zwalniać.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.