Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
róża borula

Kolejne maleństwo potrzebuje wsparcia. Tym razem jest to Róża Borula z gminy Cybinka. To wcześniak, który przyszedł na świat ważąc zaledwie 600 gramów. Ruszyła szeroko zakrojona akcja pomocy.

Róża ma obecnie 7 miesięcy, ale przeszła już bardzo wiele w swoim krótkim życiu, m.in. retinopatię III stopnia, refluks, fundoplikację żołądka, założenie PEGa, sepsę, czeka ją też operacja nerki.

Rozwojem ruchowym różni się od swoich rówieśników, dlatego bardzo potrzebuje pracy z terapeutą oraz neurologopedą. Rodziców nie stać na wszystkie kosztowne zabiegi, dlatego uruchomili zbiórkę na stronie Siepomaga.pl.

- Potrzeby córeczki są dla nas priorytetem, lecz coraz bardziej martwimy się o koszty, które coraz bardziej drenują nasz budżet. Wszystkie oszczędności poszły na bieżące i pilne wydatki. Proszę o wsparcie finansowe zbiórki córeczki, bym mogła jak najlepiej jej pomóc, ulżyć jej cierpieniom – napisali na stronie zbiórki rodzice Róży.

Zachęcamy wszystkich do pomocy. Pieniądze można wpłacać na stronie: www.siepomaga.pl/rozyczka-borula.

Jak często w takim przypadkach, została też uruchomiona grupa z licytacjami: www.facebook.com/groups/588452306265397.

To jednak nie wszystko! 6 sierpnia odbędzie się festyn na placu Bohaterów, na którym będzie można skorzystać z wielu atrakcji, m.in. dmuchańców, rozmaitych gier i zabaw. Będą też słodkości dla dzieci, kiermasz, kącik gastronomiczny i wiele innych. Cały dochód oczywiście zostanie przeznaczony na rzecz małej Róży.

piknik roza borula plakat

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.